Reportaże z chrztu są dla mnie specjalne. Trochę nostalgiczne, bo właśnie chrzest był pierwszą uroczystością, która fotografowałem, ale głównie wyjątkowe na swój własny sposób. Fotograf musi uważać, bo to z jednej strony 45 minut spokojnej sesji portretowej podczas której odświętnie ubrana rodzina praktycznie nie rusza się z miejsca. To czas eksperymentów, szukania ciekawych kadrów, wyłapywania interesujących gestów, czy przelotnych uśmiechów. A z drugiej strony, zawsze nieco zaskakujące 15 minut, kiedy to wszystko musi być jak należy, bo powtórki już nie będzie. Na prawdę fascynujące zestawienie, więc jeśli potrzebny Ci fotograf na chrzest daj znać. Działam na terenie miast Otwock, Józefów, Warszawa i okolice.

Reportaż z Chrztu

  • Chrzest - Maja (Rembertów)

  • Tym razem zostałem zaproszony jako fotograf na chrzest do Rembertowa, gdzie mogłem towarzyszyć Mai w jej uroczystości i zresztą nie tylko. A obok możecie obejrzeć duży skrót :)
  • Reportaż z chrztu - Kasia

  • Tym razem pod kościołem powitało mnie dwóch facetów walczących na miecze. Zaraz obok ustawiła się zbiórka harcerzy, a ja poczułem się nieco zagubiony. Odezwała się we mnie żyłka reporterska, ale byłem tam jako fotograf na chrzest. Postanowiłem całość zaakceptować jako lokalny koloryt (w końcu nie cz[...]