Przygotowania, portrety, reportaż z uroczystości. Jako fotograf nie potrafię traktować ślubu inaczej niż z najwyższą powagą. Młodzi często szykują się do ślubu latami. Wszystko chcą mieć dopięte na ostatni guzik. Fotograf ślubny nie może od ich wizji odstawać.

Dlatego z pewnym opóźnieniem załączam informacje o fotografii ślubnej. Mimo, że trochę czasu pracuję na terenie miasta Otwock to nie mogłem jednak oferować czegoś tak ważnego, do czasu aż nie będę absolutnie pewny, że jestem do tego właściwym człowiekiem. Na stronie możecie znaleźć moje portrety i reportaże. Jako fotograf ślubny wykorzystam wszystkie swoje umiejętności, żeby dostarczyć Wam osobisty i wypełniony uczuciami album, do którego będziecie wracać przez długie lata.

Poniżej możecie znaleźć próbki moich zdjęć z miast Otwock, Radość i Celestynów. Jeśli macie jakieś wątpliwości to zapraszam na próbną sesję narzeczeńską. Jeśli praca ze mną nie będzie Wam odpowiadać nic nie stracicie.

Reportaż ślubny

Ślub Agnieszki i Michała
  • Ślub Agnieszki i Michała

  • Ślub Agnieszki i Michała długo będę pamiętać. Przepiękne błogosławieństwo w domu, wspaniała uroczystość kościelna i wesele na którym zostałem wzięty za księdza (to nie kwestia stroju, podsiadłem go).
Plener - Alicja i Wojtek
Ślub - Alicja i Wojtek
  • Ślub - Alicja i Wojtek

  • Jakiś czas temu miałem przyjemność uczestniczyć w ślubie Agnieszki i Wojtka. Było świetnie! Teraz wybieranie skrótu z tych wszystkich zdjęć było nie lada wyzwaniem, ale nareszcie :)
Ślub - Patrycja i Paweł
  • Sesja Pary - Ola i Michał

  • Sesja Oli i Michała, którzy mimo mroźnego wiatru i przelotnych opadów gradu zachowali dobry humor przez całą sesję. Napisałbym coś więcej, ale chyba mnie zjedzą jak nie dam im obejrzeć zdjęć :)
Ślub - Starsze Fotografie Ślubne
  • Ślub - Starsze Fotografie Ślubne

  • Kilka, dosyć dawnych, zdjęć ze ślubów. Bliższych i dalszych znajomych, którym miałem przyjemność tworzyć wspomnienia w postaci reportażu. Jako fotograf bardzo miło wspominam te wydarzenia, łącznie z pewnym chaosem jaki ze sobą niosą. Fotografowanie nabożeństwa w Radości, nerwowe pokonywanie trasy Ot[...]